Reference

Kurz mi pomohl se zamyslet nad ergonomií mého pracovního prostoru a nad tím, jakých chyb se dopouštím. A díky nabídnutým cvičením a návodům teď mohu ulevovat bolavým zádům a celkově si zlepšovat čas strávený prací.
Výborně zpracovaný kurz, který mi pomohl uvědomit si důležitost správného sezení a ergonomie pracovního místa. Poskytl odborné vysvětlení souvisejících principů i cenné rady a tipy pomáhající uvést probírané zásady do praxe. Děkuji!
Zavisek Josef
Josef Závišek
Software Engineer
Eliška je zkušená fyzioterapeutka, která má opravdu rozsáhlé znalosti o všem, co se problémů s páteří týká, a prošly jí rukama (doslova) stovky pacientů. Její zkušenosti se odráží i ve struktuře a informacích obsažené v kurzu. Eliška zná každý milimetr těla a ví, jak sedět tak, aby každý milimetr fungoval co nejlépe a nebolel.
Návodů a videí jak si nastavit stůl a židli najdete na internetu nepřeberné množství, ale žádné vám nedá zpětnou vazbu na vaše sezení, kterou dostane od Elišky. Naučit se zdravě sedět jsem se snažil mnohokrát, ale díky kurzu jsme si osvojil úplné základy na kterých se dá stavět a styl sezení nadále vylepšovat.
Lukáš Vondrák
VVV
Velmi povedený kurz správného sezení. Zajímám se o zdravý životní styl, pohyb i držení těla. I tak v kurzu zazněly informace, které jsem doposud nevěděla nebo zapomněla. Vše názorně předvedeno, aby pochopil i naprostý laik. V rámci rehabilitací mi byl správný sed zběžně vysvětlen, ale až tady při kurzu jsem si doplnila všechny detaily, které mi dříve nebyly jasné a nedělala jsem je úplně správně. Celkově skvělý kurz, určitě doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit bolesti ze sezení nebo chtějí jen udělat něco dobrého pro své zdraví.
Markéta S.
vvv
V kurzu jsem se dozvěděla, jaky je ideál návyku zdravého sezení u počítače a dostala jsem tipy, co mám dělat, abych se mu přiblížila. Eliška má milý a přátelsky přístup, vše názorně ukázala, vysvětlila a zodpověděla všechny dotazy.
Eva Plavcová
Báječný kurz, systematicky pojatý, s ukázkami cvičení. Rychlá zpětná vazba lektorky Elišky na dotazy, které pokládali účastníci kurzu. Během kurzu jsem se naučila velmi často kontrolovat nejen sezení při PC, ale i při jídle, při vaření nebo v koupelně. Před cca 2 lety jsem absolvovala u Elišky Mirské prezenční kurzy a nyní jsem si osvěžila a zopakovala základy. Hodně zajímavá byla videa a fotky účastníků, ke kterým dostali zpětnou vazbu. Vřele doporučuji!
Lucie Jeníková
Kurz moc doporučuji všem, kteří velkou část dne sedí, hlavně u počítače. Uvědomíte si spoustu věcí a rovnou i jak je změnit a jak to vše aplikovat v běžném životě. Vše je velmi jednoduše, stručně, názorně a profesionálně vysvětlené, žádná zbytečná omáčka okolo! Skvělá investice do vašeho zdraví. Lektorka je moc milá, profesionální, věcná a vše názorně vysvětlí.
Libuše Kafková
V rámci kurzu jsem se naučil především správně si připravit pracovní plochu a základy správného sezení i odpočinku. Kurz byl veden od praktické části k teoretické, takže člověk se mohl snažit upravit svoje návyky již během kurzu, dozvídat se průběžně další informace , získávat zpětnou vazbu a pokládat zpřesňující dotazy lektorce, která obratem odpovídala. Kurz bych určitě doporučil.
Adam Čabla
V kurzu "Jak sedět zdravě" jsem se dozvěděla mnohé užitečné rady a zkušenosti paní Elišky. Kurz byl veden velmi kvalitní i příjemnou formou. Je znát, že paní Mgr. Eliška Mirská je profesionál a je zapálená pro svou práci. Mohu skutečně doporučit její služby i kurz nejen těm, které bolí záda a špatně sedí. Byla jsem moc spokojená a nadšená tím, s jakou péči pro nás, kteří jsme kurzem prošli paní Eliška byla schopna kurz připravit. Mám opravdu dobrý pocit.
Dana Hiclová
Velkou část informací jsem už někde slyšel, ale asi ne to nejdůležitější - jak správně sedět. Alespoň ne tak jasně a srozumitelně. V kurzu je to společně s nastavením pracoviště a nějakými cviky hezky vysvětlené. Neukazuje se tam jenom jak má člověk sedět, ale také proč - co se jakým posezem zatěžuje a jak tomu předejít. A to je pro mě velmi důležité. Rozhodně můžu doporučit všem kancelářským krysám 🙂
Jan Nemazal
Eliška Mirská má ohromně motivující přístup, zároveň dává prostor tomu, že každý má jiné dispozice, a to jak ke změně svého posezu, tak i k absolvování kurzu. Ctí tempo jedince, a také nabízí informace více typy kanálů. Můžete plnit úkoly, ptát se, sledovat instrukce na videu... Kurz obsahuje mnoho uvědomění, a to i pokud se svým tělem v nějaké disciplíně již zabýváte, takže jste trochu zvyklí se vnímat. Učím lidi kvalitnějšímu mluvnímu projevu a uvědomuji si, že pevnost hlasu a postoje spolu velmi souvisí.
Marie Hodinářová