Správné pohybové návyky zlepšují pracovní výkonnost.

Cvičení nevykompenzuje celodenní nevhodné sezení.

Kurzy ergonomie jsou oblíbený zaměstnanecký benefit.

Bolesti zad tvoří jednu třetinu důvodů k pracovní neschopnosti.

zdroj: prolekare.cz

Nabídka pro firmy

Nabídka pro jednotlivce

K čemu jsou dobré kurzy ergonomie

Jak vám kurz ergonomie pomůže

Online pro firmy

Sedavé zaměstnání bez bolesti

Online kurz, ve kterém vás za 4 týdny naučím sedět zdravě. Vylepšíte si vaše pracovní prostředí, naučíte se protáhnout a budete rozumět tomu, jak a proč sedět.

Kurz u Vás ve firmě

Jak správně sedět?

Přijedu k Vám do firmy i s pomůckami. Vysvětlím vám, proč a jak sedět. Naučím vás varianty zdravého sedu a cvičení. Součástí kurzu je individuální poradenství.

Veřejný kurz naživo

Jak správně sedět?

Naučím vás varianty správného sezení a cvičení do kanceláře. Vysvětlím vám, proč a jak správně sedět. V individuální části si vyzkoušíte sezení a různé pomůcky.

"Není to až taková dřina"

S klientem jsem řešila bolavá záda při dlouhodobém sezení. Sedí v práci osm hodin a pak ještě večer doma u PC. Rád si zasportuje a občas si zacvičí, ale s rozbolavělými zády, to není ono. Jako spousta lidí si povzdechl, že když se snaží sedět správně, bolí ho záda snad ještě víc. Vysvětlila jsem mu podrobně, proč a jak by měl sedět. První týden to prý byla hlavně mentální práce, občas se zapomínal narovnat. Tvářil se dost překvapeně, že vlastně to sezení není až taková dřina jak to vypadá a že ho nic nebolí. Po měsíci mi nadšeně hlásil, že ho v práci pobolívala záda, vzpomněl si na rady z kurzu, narovnal se, cítil okamžitou úlevu a může zase sportovat bez omezení.

Školila jsem pro

Sberbank
Státní tiskárna cenin
Raiffeisen BANK
Barclays
Brown Forman
Vysoká škola ekonomická
Legrand
Diversey
Výborně zpracovaný kurz, který mi pomohl uvědomit si důležitost správného sezení a ergonomie pracovního místa. Poskytl odborné vysvětlení souvisejících principů i cenné rady a tipy pomáhající uvést probírané zásady do praxe. Děkuji!
Zavisek Josef
Josef Závišek
Software Engineer
Eliška je zkušená fyzioterapeutka, která má opravdu rozsáhlé znalosti o všem, co se problémů s páteří týká, a prošly jí rukama (doslova) stovky pacientů. Její zkušenosti se odráží i ve struktuře a informacích obsažené v kurzu. Eliška zná každý milimetr těla a ví, jak sedět tak, aby každý milimetr fungoval co nejlépe a nebolel.
Rezek Stepan
Štěpán Rezek
Research IT
Návodů a videí jak si nastavit stůl a židli najdete na internetu nepřeberné množství, ale žádné vám nedá zpětnou vazbu na vaše sezení, kterou dostane od Elišky. Naučit se zdravě sedět jsem se snažil mnohokrát, ale díky kurzu jsme si osvojil úplné základy na kterých se dá stavět a styl sezení nadále vylepšovat.
Lukáš Vondrák
VVV
Velmi povedený kurz správného sezení. Zajímám se o zdravý životní styl, pohyb i držení těla. I tak v kurzu zazněly informace, které jsem doposud nevěděla nebo zapomněla. Vše názorně předvedeno, aby pochopil i naprostý laik. V rámci rehabilitací mi byl správný sed zběžně vysvětlen, ale až tady při kurzu jsem si doplnila všechny detaily, které mi dříve nebyly jasné a nedělala jsem je úplně správně. Celkově skvělý kurz, určitě doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit bolesti ze sezení nebo chtějí jen udělat něco dobrého pro své zdraví.
Markéta S.
vvv