DSC_9800-3

5 let vysokoškolského studia fyzioterapie

500+ hodin dalšího vzdělávání v odborných kurzech

10+ let praxe ve fyzioterapii

500+ účastníků v mých kurzech

100+ hodin lektorování

tisíce lidí ošetřených na fyzioterapii

stovky protančených hodin a tisíce nachozených kilomet

Jsem fyzioterapeutka se zaměřením na ergonomii

Pomáhám lidem pracujícím u PC změnit sed a pohybové návyky, aby měli více energie a cítili se fit.
Z fyzioterapeutické praxe vím, jak tělo funguje, že na každého platí něco trošku jiného.
Úprava pracovního místa, nastavení židle, cvičení do kanceláře a drobná korekce sedu je skvělá investice do vašeho zdraví

Naučím vás přenést teorii do praxe, protože i při malé změně pohybových návyků budete mít pocit, že jste omládli.

Moje cesta k fyzioterapii a kurzům o ergonomii práce u PC nebyla úplně přímá.

Chtěla jsem být lékárnice, střední průmyslová škola chemická byla jasná volba. Praxe v externí laboratoři, které byly po třetím ročníku, mi přišly fakt nudné. Každý si něco slévá na svém písečku a já bych chtěla být v kontaktu s lidmi. Ani nevím, jak mě napadla fyzioterapie, moc jsem nevěděla, co přesně to je. Po prvních dvou měsících na VŠ jsem byla nadšená, fyzioterapie je fascinující a o kontakt s lidmi není nouze.

Pět let v práci uteklo jako voda a já jsem se potřebovala pohnout někam dál. Velké části klientů jsem vysvětlovala proč a jak by měli sedět, jak sezení souvisí s jejich bolavým krkem, zády, rameny, lokty. A tak školím o ergonomii práce přímo ve firmách. Online i osobně.

Výborně zpracovaný kurz, který mi pomohl uvědomit si důležitost správného sezení a ergonomie pracovního místa. Poskytl odborné vysvětlení souvisejících principů i cenné rady a tipy pomáhající uvést probírané zásady do praxe. Děkuji!
Zavisek Josef
Josef Závišek
Software Engineer
Eliška je zkušená fyzioterapeutka, která má opravdu rozsáhlé znalosti o všem, co se problémů s páteří týká, a prošly jí rukama (doslova) stovky pacientů. Její zkušenosti se odráží i ve struktuře a informacích obsažené v kurzu. Eliška zná každý milimetr těla a ví, jak sedět tak, aby každý milimetr fungoval co nejlépe a nebolel.
Rezek Stepan
Štěpán Rezek
Research IT
Kurz mi pomohl se zamyslet nad ergonomií mého pracovního prostoru a nad tím, jakých chyb se dopouštím. A díky nabídnutým cvičením a návodům teď mohu ulevovat bolavým zádům a celkově si zlepšovat čas strávený prací.
Velmi povedený kurz správného sezení. Zajímám se o zdravý životní styl, pohyb i držení těla. I tak v kurzu zazněly informace, které jsem doposud nevěděla nebo zapomněla. Vše názorně předvedeno, aby pochopil i naprostý laik. V rámci rehabilitací mi byl správný sed zběžně vysvětlen, ale až tady při kurzu jsem si doplnila všechny detaily, které mi dříve nebyly jasné a nedělala jsem je úplně správně. Celkově skvělý kurz, určitě doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit bolesti ze sezení nebo chtějí jen udělat něco dobrého pro své zdraví.
Markéta S.
vvv